Höstbasar 28 oktober kl 14-16

Välkommen till traditionsenlig Höstbasar. PDF med info..
Servering med smörgås, kaffe och tårta öppnar kl 13.30
Kl 14.00 öppnar basaren

Vårt närvarolotteri (handaffisch med lottnummer) sponsras av ICA MAXI Haninge, Besöksadress: Österport 4, Leveransadress: Österport 12, 136 65 Söderby, www.icamaxihaninge.se  Om du inte fått handaffischen i din postlåda/brevinkast så kan du få en när du kommer till Lidakyrkan på basaren.Maxi_Haninge_RGB

Vi kommer bl a att ha en loppmarknad och till den tar vi gärna emot saker som är användbara men som ni inte längre behöver. Ring gärna till Christer Eggefors 070-227 94 68 om ni har frågor eller behöver hjälp med något.

Servering med smörgås, kaffe och tårta öppnar kl 13.30 och kl 14.00 öppnar basaren

  • Loppmarknad
  • Lanthandel – Gotlandsprodukter
  • Hembakat bröd
Share and Enjoy!

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *